Sortiment / Armatury, regulace - Topení, voda, plyn Žďár nad Sázavou

Sortiment / Armatury, regulace

Zvětšit

Heimeier

Přední světový dodavatel regulačních ventilů.

Stránky výrobce: http://www.imi-hydronic.com/cs/


Zvětšit

HONEYWELL

Oddělení Regulace pro domy v české pobočce firmy Honeywell je součástí celosvětového působení firmy Honeywell v oblasti řídících a regulačních systémů pro obytné domy, budovy i komerční a průmyslové objekty. Tyto systémy zajišťují pohodlné, bezpečné a ekonomické prostředí v domácnostech, školách, nemocnicích, komerčních a průmyslových objektech a všude jinde tam, kde lidé žijí a pracují.

Stránky výrobce: http://www.honeywell.cz/acs/


Zvětšit

SIEMENS

Firma Siemens systémy automatizovaného řízení budov (systémy DDC), systémy řízení kotelen, předávacích stanic CZT a energetických systémů, systémy měření a regulace pro vytápění, vzduchotechniku a klimatizaci (VVK), dálkové měření a odečítání a regulátory pro prvotní výrobce (OEM). V nabídce jsou dále dvoupolohové regulátory a snímače (teplota, tlak, vlhkost atd.), regulační armatury a pohony, měřiče tepla a průtoku a měřiče pro rozúčtování topných nákladů a frekvenční měniče.

Stránky výrobce: www.siemens.cz


Zvětšit

HERZ

Firma Herz Armaturen je jediným rakouským a jedním z nejvýznamnějších evropských výrobců termostatických ventilů, armatur pro topné soustavy a potrubí.

Má sedm výrobních závodů v Evropě a dále četné dceřinné společnosti a zastoupení po celém světě. Desítky let zkušeností a specializace na oblast vytápěcí a regulační techniky tvoří základ pro úspěšný vývoj nových výrobků.

Firma uplatňuje vyspělý systém řízení kvality, který již během 60. let umožnil garantovat zákazníkům 5 let záruky na všechny výrobky. Pro všechny výrobky zahrnuté v záručních podmínkách platí tato lhůta i dnes, stejně jako vysoké standardy ve výrobě, které zabezpečují spolehlivost všech produktů. Firma HERZ Armaturen vlastní moderní systém řízení jakosti, který je certifikován podle ISO 9001, stejně jako další národní a mezinárodní certifikáty pro celý výrobní sortiment. Termostatické ventily odpovídají normě EN 215.

Stránky výrobce: http://www.herz.cz