Sortiment / Solární panely - Topení, voda, plyn Žďár nad Sázavou

Sortiment / Solární panely

Zvětšit

VIESSMANN

Závody Viessmann jsou jedním z nejvýznamnějších výrobců tepelné techniky. Společnost, vedená ve třetí generaci Dr. Martinem Viessmannnem, byla založena v roce 1917. Obrat závodů činí cca 1,7 miliard Euro a zaměstnávají okolo 8.600 pracovníků. S 16 závody v Německu, Francii, Kanadě, Polsku, Rakousku, Maďarsku a Číně, s prodejními organizacemi v Německu a dalších 37 zemích a 120 prodejními pobočkami po celém světě, je společnost Viessmann zaměřena skutečně mezinárodně. 60 procent obratu připadá na export.

Stránky výrobce: www.viessmann.cz


REGULUS

Firma Regulus s.r.o. slouží v oblasti teplo - voda - plyn již od roku 1992. Na počátku se orientovala především na dodávky komponentů pro výrobce plynových kotlů. Poté jsme naše aktivity rozšířili a zaměřili jsme se na využití obnovitelných zdrojů energií. Naše dlouholeté zkušenosti a dobré technické zázemí s úspěchem využíváme při vývoji vlastních výrobků.

Stránky výrobce: www.regulus.cz


Zvětšit

KTO

Představuje se Vám společnost s ručením omezeným, která působí na trhu specializovaných velkoobchodů na celém území České a Slovenské republiky více jak 10 let.Společnost byla založena v roce 1992 dvěma společníky bratry Karlem a Václavem Otčenáškem. Základní jmění společnosti činí 25.000.000,- Kč. 

Stránky výrobce: www.kto.cz


REFLEX

Značka Reflex je v mnoha zemích světa známá svými zařízeními na udržování tlaku v topných soustavách a systémech pitné a užitkové vody. Je zárukou toho, že se pokrokové metody promítly do vysoké kvality tlakových membránových expanzních nádob. Úspěšný program naší výrobní základny, "Reflex Winkelmann GmbH + Co. KG", se sídlem v Ahlenu, nabízí i další špičkové produkty: kompresorové a čerpadlové expanzní automaty, odplyňovací systémy, akumulační zásobníky vody a solární zařízení. Díky vysokému standardu kvality, dobrému poměru cena / výkon a komplexní technické podpoře spolupracovníků v Německu i zahraničí, Reflex trvale expanduje a neustále posiluje svoje pozice na evropském trhu. Od roku 1989 jsme jednou ze samostatných divizí uvnitř firmy Heinrich Winkelmann GmbH & Co. Firma zahrnuje více výrobních a odbytových aktivit na trhu a specializuje se na oblast automobilového průmyslu a oblast vytápění.

Stránky výrobce: www.reflexcz.cz