Sortiment / Čerpadla, vodárny - Topení, voda, plyn Žďár nad Sázavou

Sortiment / Čerpadla, vodárny

Zvětšit

WILO

Společnost WILO je jedním z hlavních výrobců čerpadel a čerpacích systémů pro vytápěcí, chladicí a klimatizační techniku, pro zásobování vodou a likvidaci odpadních vod. 

Stránky výrobce: www.wilo.cz


Zvětšit

GRUNDFOS

Čerpadla Grundfos nacházejí uplatnění ve stavebnictví, kde jsou používána v rámci otopných soustav, čerpání odpadních vod a hasící techniky. Pro průmyslové použití jsou dodávána odstředivá čerpadla k napájení kotlů, zvyšování tlaků, dávkování chemikálií a pro další specifické účely. Pro oblast zásobování vodou a odvodňování má Grundfos ve svém programu širokou škálu čerpadel, která se používají např. v zemědělství k závlaze polních plodin a skleníků nebo ve vodárenství k zásobování vodou. V neposlední řadě tvoří čerpadla Grundfos důležitou součást systémů ochrany životního prostředí. V této oblasti se uplatňují např. při odběru vzorků v rámci kontroly jakosti spodní vody a při čerpání znečistěných médií.

Stránky výrobce: www.grundfos.cz


Zvětšit

CALPEDA

Přední italský výrobce čerpadel. V širokém sortimentu firmy naleznete například: Vodárny, Monobloková odstředivá čerpadla, Čerpadla odstředivá horizontální, Čerpadla odstředivá vertikální, Čerpadla bazénová, Čerpadla fekální, Čerpadla odstředivá, Ponorná čerpadla z nerez oceli pro čistou vodu, Ponorná čerpadla pro 4" vrty, Ponorná čerpadla pro 6" a 8" vrty, Čerpací stanice

Stránky výrobce: www.calpeda.com


Zvětšit

NORIA

Společnost NORIA s.r.o. je významný český výrobce, specializující se na design, výrobu a prodej čerpadel a čerpacích systémů určených do studní, vrtů a pro tlakovou kanalizaci.

Jejím cílem je nabízet zákazníkům čerpadla a čerpací systémy na nejvyšší technické a užitné úrovni. Toho dosahuje díky našim dlouholetým zkušenostem z oboru čerpací techniky a neustálým vývojem našich čerpadel. Promyšlenou konstrukcí a použitím nerezového materiálu na všechny kovové pohyblivé i nepohyblivé části našich čerpadel se podařilo dosáhnout jejich dlouhé životnosti bez nutnosti nákladných servisních zásahů. K tomuto velkou měrou také přispívá to, že čerpadla i ostatní komponenty čerpacích systémů NORIA jsou nejen vyvíjeny, ale i kompletně vyráběny v České republice, což umožňuje neustálou kontrolu kvality výroby.

Díky tomu může být na čerpadla NORIA poskytována záruka v délce 36 měsíců!

Pokud však přeci jen k poruše čerpadla dojde, společnost NORIA jako  jediná na trhu poskytuje službu opravy přímo u zákazníka, nejpozději do 48 hodin od nahlášení poruchy.

Společnost NORIA s.r.o. je držitelem několika patentů na součásti čerpadel a závěsné zařízení pro montáž ponorných čerpadel do vrtů a studní.

stránky výrobce:  www.noria.cz


Zvětšit

SIGMA

Akciová společnost SIGMA GROUP a.s. je moderní a dynamicky se rozvíjející strojírenskou firmou, která stojí v čele uskupení nejvýznamnějších výrobců čerpací techniky v České republice.

Stránky výrobce: www.sigma.cz


Zvětšit

ZENIT

Litinová kalová čerpadla Zenit, pro odvádění drenážní vody
Litinová kalová čerpadla Zenit, pro splaškovou a odpadní vodu, oběžné kolo typ Vortex
Ponorná kalová čerpadla s řezacím zařízením ZENIT GRS
Ponorná kalová čerpadla s řezacím zařízením ZENIT GRI

Stránky výrobce: www.zenit.net