Sortiment / Kotle / plynové - Topení, voda, plyn Žďár nad Sázavou

Sortiment / Kotle / plynové

Zvětšit

VIESSMANN

Závody Viessmann jsou jedním z nejvýznamnějších výrobců tepelné techniky. Společnost, vedená ve třetí generaci Dr. Martinem Viessmannnem, byla založena v roce 1917. Obrat závodů činí cca 1,7 miliard Euro a zaměstnávají okolo 8.600 pracovníků. S 16 závody v Německu, Francii, Kanadě, Polsku, Rakousku, Maďarsku a Číně, s prodejními organizacemi v Německu a dalších 37 zemích a 120 prodejními pobočkami po celém světě, je společnost Viessmann zaměřena skutečně mezinárodně. 60 procent obratu připadá na export.

stránky výrobce: www.viessmann.cz


Zvětšit

IMMERGAS

IMMERGAS - výrobce nástěnných plynových kotlů kondenzačních a klasické konstrukce v mnoha variantách a typech, které umožňují uspokojit požadavek každého zákazníka. IMMERGAS vyrábí a prodává ročně více než 300 000 ks kotlů. V ČR se v roce 2004 prodalo 4120 ks kotlů. Na kotle je poskytována 3 roky záruka, která je při dodržování ročních prohlídek prodloužena u rozhodujících komponentů na 5 roků. V kotlích IMMERGAS jsou použité pro výrobu TUV nerezové boilery vlastní výroby na které společnost poskytuje bezkonkurenční záruku po dobu 20 let.

Převážná část důležitých komponentů je vyrobeno přímo v továrně Immergas, včetně nerezových zásobníků TUV s originálním dvou-spirálovým tepelným výměníkem a nerezový primární tepelný výměník. Kotle samotné se vyrábějí na čtrnácti samostatných výrobních linkách, které zajišťují pečlivé testy kvality a bezpečnosti výrobků. Všechny kotle jsou kontrolovány během každé fáze montáže a před opuštěním výrobní linky prochází komplexním testem celého zařízení.

Stránky výrobce: www.immergas.cz


Zvětšit

JUNKERS

Již více než 100 let se Junkers stará o to, aby lidé měli doma příjemnou tepelnou pohodu. S moderními, technicky vyspělými a ekologickými výrobky. Junkers. Teplo pro život.

Stránky výrobce: www.junkers.cz


Zvětšit

BAXI

Firma BAXI nabízí na českém trhu celou řadu jak atmosférických, tak kondenzačních plynových kotlů v širokém výkonovém rozsahu. Obecně jsou všechny kotle značky BAXI, které splňují požadavky norem ErP označeny znaménkem "+".

Plynové kotle kondenzační jsou navíc ve spojení s vhodně navrženým a dobře provedeným topným systémem připraveny nabídnout velmi vysokou účinnost vytápění Vašeho domu nebo bytu a díky kvalitní regulaci i velmi nízké provozní náklady a komfort při jejich provozu. Kondenzační plynové kotle lze z pohledu uživatele dělit na kotle kombinované, kotle s vestavěným zásobníkem a sestavy (kotel + bojler).

Všechny stávající řady kondenzačních kotlů byly upraveny tak, aby splňovaly požadavky norem ErP.

stránky výrobce: www.baxi.cz


Zvětšit

De Dietrich

De Dietrich, původně francouzská firma, dnes patří do koncernu Stiebel Eltron.

Firma De Dietrich se specializuje na výrobu plynových kotlů všech kategorií a velikostí. Zejména v oblasti "malých" kondenzačních kotlů patří mezi největší výrobce - včetně OEM výroby pro jiné značky. V oblasti velkých plynových výkonů a velkých akumulačních nádob patří mezi TOP firmy.

Značka De Dietrich se se svými výrobky tepelné techniky prezentuje na českém trhu již od roku 1991. Teprve však její přímé zastoupení v České republice v rámci průmyslové skupiny BDR Thermea jí umožnilo se prezentovat se svými výrobky v celé šíři, tj. včetně obnovitelných zdrojů energie, jako jsou tepelná čerpadla, kompletní program solárních systémů pro přípravu teplé vody i podporu vytápění a nově plynové kondenzační kotle s mikrokogenerací elektrické energie. Kondenzační technika má u firmy De Dietrich dlouholetou tradici. První kondenzační plynový kotel vyrobila firma již v roce 1986. Postupem času, se vzrůstajícím důrazem na úsporu provozních nákladů tepelných zdrojů, nabývala kondenzační technika stále více na významu a dnes činí v celkovém prodeji tepelných zdrojů De Dietrich převážnou část.

stránky výrobce: www.dedietrich-vytapeni.cz