Sortiment / Kotle / na tuhá paliva - Topení, voda, plyn Žďár nad Sázavou

Sortiment / Kotle / na tuhá paliva

Přečíst celý článek:

DAKON

Firma DAKON vznikla v r. 1949 a sdružovala několik provozoven z různých oborů. Od r. 1965 se podnik zaměřil na vývoj teplovodních kotlů do 30 kW. Již v r. 1970 se stal DAKON největším výrobcem univerzálních teplovodních kotlů na pevná paliva, plyn a topné oleje s roční produkcí 20 - 30 tis. ks. Mimo teplovodní kotle podnik vyráběl unifikované ocelové konstrukce, hřídelové klouby a zařízení pro stavebnictví. Podnik sdružoval 5 provozoven s průměrným počtem 600 zaměstnanců až do r. 1990. Za tuto dobu bylo vyrobeno 620 tis. kotlů DAKON.

Přečíst celý článek >>


Zvětšit

VIADRUS

Závod topenářské techniky VIADRUS je součástí akciové společnosti ŽDB GROUP. Se svými 600 zaměstnanci tvoří jeden z hlavních výrobních celků společnosti, jejíž tradice sahá až do roku 1885

Stránky výrobce: www.viadrus.cz


Zvětšit

SLOKOV

Firma Slokov akciová společnost vznikla v roce 1995 nejdříve jako obchodní organizace, zabývající se převážně prodejem topenářských výrobků a výrobků výrobního družstva družstva SLOKOV Hodonín.

Stránky výrobce: www.slokov.cz


Zvětšit

OPOP

Firma OPOP spol. vznikla privatizací v roce 1994, jako nástupnická organizace bývalého státního podniku. Současná tvář firmy navázala na bohatou, více jak 40-ti letou tradici ve výrobě topenářské techniky, a v dnešní době se řadí mezi přední české výrobce v tomto oboru.

Stránky výrobce www.opop.cz


Zvětšit

ATMOS

Atmos je rodinná česká firma a v současnosti jeden z největších evropských výrobců kotlů na tuhá paliva. Firma exportuje více než 80% své produkce do zahraničí, především do Německa, Rumunska, Itálie, Francie, Švédska, Rakouska, Polska, Bulharska, Dánska, Slovenska a republik bývalého Sovětského svazu. Sortiment zahrnuje kotle na dřevo od 15 do 100 kW, kotle na uhlí a dřevo od 18 do 50 kW, kotel na černé uhlí 25-35 kW, kotle na pelety od 4,5 do 45 kW a kombinované kotle na dřevo, pelety, zemní plyna a extra LTO ve výkonech od 15 do 35 kW. Výrobky firmy Atmos vzbudily velký zájem mezi uživateli topícími dřevem a instalatéry, pro svou dobrou funkčnost, kvalitu a v neposlední řadě, velice příznivou cenu. Cílem firmy ATMOS je být jedním z nejlepších výrobců kotlů na uhlí a dřevo v Evropě.

Stránky výrobce www.atmos.cz