Sortiment / Regulační ventily - Topení, voda, plyn Žďár nad Sázavou

Sortiment / Regulační ventily

Zvětšit

LDM

Firma LDM spol. s r. o. byla založena třemi společníky v polovině roku 1991. Od samostatného vzniku byla, stále je a bude zaměřena na výrobu průmyslových armatur.

Společnost LDM spol. s r. o., důstojně navazuje na tradici výroby průmyslových armatur v České Třebové, jejíž kořeny se datují rokem 1909, kdy se pánové J. Jindra a V. Šrefl rozhodli založit podnik na výrobu armatur. Z původního sortimentu drobných instalačních armatur sloužících pro rozvod studené a teplé vody se však mnoho nedochovalo. Proto firma LDM rozvíjí především regulační ventily v tlakových stupních PN 16 až PN 500 a v dimenzích DN 15 až DN 400.

Stránky výrobce: www.ldm.cz


Zvětšit

ESBE

Výrobky švédské firmy ESBE představují ideální řešení pro široké spektrum aplikací v oblasti regulace hydraulických systémů budov. Vynikající kvalita, snadná montáž, příznivá cena, to jsou základní aspekty, které zákazníci v celém světě oceňují již více než 60 let.

Stránky výrobce: www.esbe.cz


Zvětšit

BELIMO

U firmy Belimo naleznete globálně vedoucí technologii pohonů a ventilů pro topení, větrání a klimatizaci jako sortiment z jedné ruky - a to za prvotřídní poměr ceny a výkonu.

Kompletní sortiment

Servopohony firmy Belimo se dodávají s ovládáním otevřeno-zavřeno, spojitým a 3bodovým pro napájecí napětí AC / DC 24 V a AC 110 V / 230 V. Flexibilní typy MF a typy s komunikací Bus MP je možné individuálně parametrovat. Speciální požární a odkuřovací klapkové pohony zvyšují bezpečnost, systémy regulace pro zařízení s průtokem vzduchu umožňují individuální komfort. Novodobá řešení ventilů snižují náklady a spotřebu energií.
Vyšší výkon, vyšší hodnota

Svým zásadním nasměrováním na potřeby trhu a zlomovými inovacemi klade firma Belimo od roku 1975 standardy v oblasti technologie pohonů a ventilů TVK. Přání zákazníků jsou plněna rychle a flexibilně, osobní poradenství je zajištěno celosvětově. Každý pohon je před dodáním komplexně odzkoušen. Specializované know-how a příslovečná «SWISS QUALITY» umožňují poskytnout na celý sortiment záruku pět let.

Stránky výrobce: www.belimo.cz