Sortiment / Topné žebříky - Topení, voda, plyn Žďár nad Sázavou

Sortiment / Topné žebříky

KORADO

Akciová společnost KORADO je největším českým a jedním z největších evropských výrobců ocelových otopných těles. Historie firmy se datuje od roku 1990, kdy byla společnost založena v České Třebové. Od té doby prošlo KORADO dynamickým vývojem, který z malé české firmy vytvořil úspěšnou a ambiciózní firmu světového formátu.

Stránky výrobce: www.korado.cz


Thermal-Trend

Společnost Thermal Trend, se sídlem ve Starovičkách, vznikla v roce 1995 se 100 % podílem českého kapitálu. Je největším českým výrobcem a v posledních několika letech i největším dodavatelem koupelnových radiátorů na českém trhu.

Stránky výrobce: www.thermal-trend.cz


ISAN

ISAN Radiátory s.r.o.je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice exportující 90 % své produkce do zahraničí, především do zemí Evropské Unie.
Značka ISAN reprezentuje tradičního dodavatele s více než 50 lety zkušeností, který svým klientům dodává bohatý sortiment koupelnových radiátorů MELODY, sálavých konvektorů a lamelových radiátorů EXACT, podlahových konvektorů OPLFLEX, článkových radiátorů ATOL a sušáků textilií ESSENCE. Špičkové technologické postupy a progresivní myšlení jsou zárukou technických i designových parametrů té nejvyšší kvality.

Stránky výrobce: www.isan.cz


P.M.H.

P.M.H. patří mezi specializované firmy na výrobu koupelnových radiátorů a sanitárních stěn . Spolupracujeme s firmou Palme – výrobcem sprchových koutů.

Od roku 1999 naše firma vyrábí koupelnové radiátory, které jsou v současnosti kromě České republiky exportovány do ostatních zemí EU a Kanady. Hlavními produkty jsou v současnosti koupelnové radiátory TAIFUN, ELEKTRA, ROSENDAL, SORANO, HELIOS, KRONOS, AVENTO, DANBY, MARABU, SAVOY, BLENHEIM a GALEON . K těmto radiátorům dále nabízíme řadu příslušenstvi.

Stránky výrobce:www.pmh-co.eu