Sortiment / Ohřívače vody / elektrické - Topení, voda, plyn Žďár nad Sázavou

Sortiment / Ohřívače vody / elektrické

DRAŽICE

Značka DZ Dražice, která existuje již od roku 1956, je Vaší zárukou kvality, výkonu a hodnoty ohřívače vody.

Základem filosofie společnosti DZ Dražice je spokojenost zákazníků s našimi ohřívači vody.
 

Stránky výrobce: www.dzd.cz


TATRAMAT

Společnost TATRAMAT - ohrievače vody, s.r.o. je soukromou firmou. Historie firmy představuje 150 roků výroby strojírenského spotřebního zboží, především automatických praček do roku 1992 a v současnosti je rozhodující výrobní náplní široký sortiment ohřívačů vody.
 

Sortimentní skladba těchto produktů představuje elektrické ohřívače vody, kombinované ohřívače, plynové ohřívače, ohřívače s nepřímým ohřevem a solární ohřívače v rozsahu 5 až 500 litrů.

Stránky výrobce: www.tatramat.cz


ARISTON

Značka Ariston (v řečtině "nejlepší") byla vytvořena v roce 1960. V následujících desetiletích je toto jméno spojováno s různými výrobky z oblasti bílé techniky, ohřívačů vody, van, plynových nástěnných kotlů a nejnověji též klimatizačních zařízení. Vybrat značku Ariston je správná a šťastná volba.
 

Všechny výrobky Ariston podléhají Evropskému systému certifikace, který zaručuje kontrolu kvality a procesů podle ISO 9001.

Výrobky Ariston jsou charakterizovány nadčasovým designem, jednoduchostí tvarů a forem, elegantním zpracováním a smyslem pro detail, kdy tyto charakteristiky opět přispívají ke zlepšení vnitřního prostředí Vašich domovů. Vývoj a výzkum jsou též v nemalé míře zaměřeny na ochranu životního prostředí s cílem produkovat výrobky stále kvalitnější a spolehlivější při současném snižování jejich energetické náročnosti.

Stránky výrobce: www.ariston.cz


KP MARK

Společnost KP MARK je předním výrobcem nerezových ohřívačů vody.

Nerezové ohřívače vody: www.kpmark.cz


ACV

ACV - značka s více než stoletou tradicí. Vše začalo výrobou žárovky, produkty "Home Comfort" se začaly vyrábět již od roku 1887.

Berlínský podnikatel Emil Rathenau (1838-1915) rozpoznal brzy příležitost v budoucnosti elektrotechniky. V roce 1881 získal licenci na Edisonovy pantenty a založil v roce 1883 "Německou Edisonovu společnost pro využití elektřiny" (DEG), z které v roce 1887 vznikla společnost Allgemeine Elektricitäts-Gesellschaft (ACV).

Stránky výrobce: www.acv.com


CLAGE

Společnost CLAGE SOBOTKA dodává elektrické ohřívače vody v rozsáhlém sortimentu. V naší nabídce najdete průtokové ohřívače vody pro jedno i více odběrových míst. Nejmenší provozní náklady mají elektronicky řízené průtokové ohřívače vody. V místě nedostatečného příkonu se instalují zásobníkové ohřívače vody. Elektrické průtokové ohřívače vody jsou malé, provozně spolehlivé, dodávají teplou vodu okamžitě a v neomezeném množství. Jejich provoz je v porovnání se zásobníkovým způsobem ohřevu o 65% hospodárnější.

Stránky výrobce: www.clagesobotka.cz