Sortiment / Radiátory - Topení, voda, plyn Žďár nad Sázavou

Sortiment / Radiátory

KORADO

Akciová společnost KORADO je největším českým a jedním z největších evropských výrobců ocelových otopných těles. Historie firmy se datuje od roku 1990, kdy byla společnost založena v České Třebové. Od té doby prošlo KORADO dynamickým vývojem, který z malé české firmy vytvořil úspěšnou a ambiciózní firmu světového formátu.

Stránky výrobce: www.korado.cz


Zvětšit

KERMI

Desková otopná tělesa therm-x2

Energeticky úsporné topné těleso. Jedno pro všechny topné systémy.

Výrobní program deskových otopných těles Kermi. Ve skvělé formě pro maximálně spolehlivou funkci. V klasické profilované verzi nebo s hladkou čelní deskou. Kompletní paleta rozměrů, pro jakoukoli velikost místnosti a potřebu tepla. Ekonomický rozvod tepla s pokročilou technologií tepelných úspor. Rovněž v hygienickém provedení pro speciální požadavky např. ústavech sociální péče nebo pro alergiky.

A jedinečnou inovací značky Kermi therm-x2.

První deskové otopné těleso, které současně šetří energii a přináší vyšší komfort. Jako řešení mimořádně nenáročné na místo pro harmonickou integraci do interiéru nabízí firma Kermi vertikální deskové otopné těleso Verteo. Štíhlá technika vytápění, která díky jedinečné technologii x2 šetří nejen místo, ale rovněž energii.

stránky výrobce: www.kermi.cz


Zvětšit

Viessmann

Důležitou součástí řady výrobků Viessmann je široká škála radiátorů. Od levných kompaktních ventilových a kompaktních radiátorů, a radiátorů centrálního vytápění po designové ploché radiátory, praktické koupelnové radiátory a vysoce účinné nízkoteplotní radiátory.

Všechny komponenty rozsáhlých Viessmann příslušenství a radiátorů se samozřejmě vyznačují vysokou kvalitou a dodají každé budově zvláštní nádech, ať už se ojedná o budovu bytnou či komerční. Použití kvalitních a testovaných materiálů, a vysoce kvalitní zpracování zajistí, že jakékoli řešení múže být realizováno efektivně a spolehlivě.

stránky výrobce:  www.viessmann.cz


LICON

Licon Heat, s. r. o., navazuje na více než 35-letou tradici výroby konvektorů (radiátorů) značky Likov, které jsou nyní vyráběny pod novým názvem Licon.

V současné době se společnost Licon Heat prezentuje jako konsolidovaná firma s moderní výrobní technologií a progresivní obchodní politikou. Otopná tělesa vyrábíme za použití nejmodernějších technologií, s vysokou jakostí výrobního zpracování a výsledné kvality výrobků.

Mezi hlavní novinky otopných těles Licon patří nový Al/Cu výměník tepla. Při vývoji výměníku tepla jsme se snažili zapracovat do jeho konstrukce veškeré nové poznatky z oboru. Hlavním rysem výměníků Licon je horizontální zvlnění ve směru proudění vzduchu (rozšíření přestupní plochy), které má za následek lepší předávání tepla - vzduch je při průchodu výměníkem více nucen k turbulenci. Nové výměníky tepla mají i vyšší tepelné výkony oproti původním tělesům Likov a to v rozmezí +10 až +25 % v závislosti na typu otopného tělesa. Samozřejmostí je dlouhodobě stálé spojení trubky a lamely, které zaručuje trvalý tepelný výkon.

Otopná tělesa Licon jsou vhodná pro použití ve všech typech prostor - jak pro použití v obecní zástavbě, tak i v kancelářských, komerčních, sportovních i výrobních prostorech.

Stránky výrobce: www.licon.cz


Zvětšit

JAGA

Na své jedinečné cestě se Jaga, Její zaměstnanci i vedení společnosti, řídí 5 hodnotami: Respect Nature, Awake the Artist, Dream a Future, Create Emotion,  Building Bridges

Stránky výrobce: www.jagacz.com


ISAN

ISAN Radiátory s.r.o.je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice exportující 90 % své produkce do zahraničí, především do zemí Evropské Unie.
 

Značka ISAN reprezentuje tradičního dodavatele s více než 50 lety zkušeností, který svým klientům dodává bohatý sortiment koupelnových radiátorů MELODY, sálavých konvektorů a lamelových radiátorů EXACT, podlahových konvektorů OPLFLEX, článkových radiátorů ATOL a sušáků textilií ESSENCE. Špičkové technologické postupy a progresivní myšlení jsou zárukou technických i designových parametrů té nejvyšší kvality.

Stránky výrobce: www.isan.cz


MINIB

Topné konvektory MINIB jsou vytápěcí tělesa určená pro zabudování do interiéru (podlaha, parapety, sokly). Konvektory MINIB obsahují výměník tepla na horkou vodu umístěný v nerezovém žlabu.
Dodávají se v provedení s ventilátorem (s vynucenou konvekcí) nebo bez ventilátoru (s přirozenou konvekcí).

Stránky výrobce: www.minib.cz